Artykuły Chrześcijańskie

Jego życie w nas

makKiedy Nasz Pan był tutaj na ziemi uzdrowił wszelką chorobę i wszelką dolegliwość, oczyścił i uwolnił każdego kto do niego przyszedł czy był przyprowadzony. Czyniąc to, pokazał swoją zdolność wyjścia naprzeciw wszelkiej formie, w jakiej prawo grzechu może działać w naszych członkach. W każdym wypadku czystość i moc, które były w Nim, powodowały uzdrowienie i uwolnienie. Nikt nie pytał: Co mogę uczynić dla siebie samego z własnej swojej mocy? Oni przychodzili do Niego, dotykali się Pana i przez moc, która była w Nim otrzymali wybawienie z każdej niemocy i upodlenia, z każdego stanu w jakim się znaleźli.
W każdej moralnej chorobie lub dolegliwości, mogę poddać się Jemu i być pewnym, że jest w Jezusie Chrystusie naszym Panu odpowiednia moc, aby jej zaradzić. Dlatego jeśli ktoś dotknął się Pana, dalej już nie podąża w niewoli prawa grzechu. Kiedy korzystam z mocy, która jest w Nim, przechodzę do całkowicie nowego rodzaju życia.
Chrześcijaństwo w prawdziwym znaczeniu jest Chrystusem uwielbionym w tych, których wyswobodził. “Jestem uwielbiony w nich”. Kiedy te uzdrowione osoby zajęły swoje miejsca w zgromadzeniu, co bez wątpienia wielu z nich uczyniło, stały się cudownym świadectwem dzieła Chrystusa w nas i pomiędzy nami!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x